عکس رابطه مقعدی

رابطه مقعدی + معرفی 5 پوزیشن برتر برای سکس مقعدی

با توجه به تابو بودن روابط جنسی و به ویژه سکس مقعدی، پیدا کردن اطلاعات خوب در مورد رابطه مقعدی ممکن است سخت باشد.

از طرفی باید پذیرفت که این نوع رابطه چه خوشمان بیاید و چه خوشمان نیاید در بین همسران رواج پیدا کرده است. پس وظیفه ما است تا اطلاع رسانی درستی در این مورد انجام دهیم که هم این رابطه دچار آسیب فیزیکی و روحی به طرفین نشود و هم اینکه تبدیل به یک تجربه خوشایند با رعایت موازین بهداشتی شود.

رابطه مقعدی 

سکس مقعدی زمانی است که در حین رابطه جنسی، جسمی به مقعد وارد می شود که می تواند شامل لمس کردن با انگشت، وارد کردن انگشتان، اسباب بازی های جنسی یا آلت تناسلی در مقعد باشد.

برخی از مردم در مورد آن کنجکاو هستند و برخی دیگر می دانند که این کار چیزی است که با آن راحت نیستند. انجام رابطه جنسی مقعدی هیچ اشکالی ندارد، اما اینکه آیا این برای شما مناسب است یا خیر، چیزی است که فقط شما می توانید در مورد آن تصمیم بگیرید.

ریسک رابطه مقعدی

اگر آمادگی نداشته باشید رابطه جنسی مقعدی می تواند خطرناک باشد. با صرف زمان برای آماده شدن، رعایت بهداشت مناسب و آرامش، می توانید تجربه لذت بخشی داشته باشید.

مانند رابطه جنسی واژینال یا رابطه جنسی دهانی، استفاده کاندوم در جلوگیری از عفونت باکتریایی یا عفونت های مقاربتی بسیار مهم است.

از آنجاکه مقعد قادر به تولید روان کننده خود نیست (همانطور که واژن می تواند) و بافت آن بسیار آسیب پذیر است، باید از روان کننده های ساخته شده بر پایه آب (مارک های مختلفی در داروخانه ها موجود است) در طول رابطه مقعدی استفاده شود.

این نوع ارتباط جنسی بدون روانکاری، ممکن است درد، ناراحتی و پارگی بافت در مقعد ایجاد کند. پس حتماً فضایی به دور از تنش و اضطراب ایجاد کنید. در طول مقاربت مقعدی، مانند هر نوع رابطه دیگری، راحتی و آرامش برای یک تجربه لذت بخش مهمی است.

 هنگام قرار دادن آلت تناسلی در داخل مقعد، به آرامی دخول کنید و در صورت وجود درد متوقف شوید.

بهتر است فرد قبل از مقاربت مقعدی روده ها را خالی کند (مدفوع) کند.

همسرانی که مقاربت مقعدی انجام می دهند باید بدانند که این شیوه یکی از راه هایی است که STI/HIV را می تواند منتقل کند. زیرا در صورت عدم آمادگی روحی و جسمی، پوشش مقعد مستعد پارگی است. این امر باعث ایجاد پارگی‌های کوچک در مقعد می‌شود، جایی که ورود عفونت‌های مقعدی، به ویژه HIV، آسان‌تر است.

مانند هر نوع رابطه جنسی، ایمنی در طول رابطه جنسی مقعدی کاملاً ضروری است. راه های زیادی برای کاهش خطر ابتلا یا ایجاد عفونت مقاربتی (STI) از رابطه جنسی مقعدی وجود دارد که یکی از ساده ترین آن استفاده از کاندوم است.

افراد نسبت به رابطه مقعدی احساسات متفاوتی دارند. برخی از مردم فکر می کنند که فقط کسانی که خود را همجنسگرا می دانند، رابطه جنسی مقعدی دارند. اما این درست نیست. در عین حال، برخی از زوج ها رابطه جنسی مقعدی ندارند.

در صورت انتخاب رابطه جنسی مقعدی، فرد هرگز نباید آلت تناسلی را پس از قرار گرفتن در مقعد بدون تعویض کاندوم یا شستن آلت تناسلی داخل واژن قرار دهد. باکتری موجود در مقعد می تواند باعث عفونت شدید واژن شود.

علاوه بر این پس از اینکه آلت تناسلی در مقعد همسر قرار گرفت، هرگز نباید آن را بدون تعویض کاندوم یا شستن آلت تناسلی در دهان شریک زندگی قرار داد. همانطور که باکتری های مقعد می توانند باعث عفونت شدید واژن شوند، می توانند باعث عفونت های دهان و روده نیز شوند.

همچنین اگر مایع منی از مقعد به داخل دهانه واژن که خیلی دور نیست وارد شود، از طریق رابطه مقعدی باردار می شود – که دلیل خوب دیگری برای استفاده از کاندوم است.

قبل از برقراری رابطه مقعدی، مطمئن شوید که شما و همسرتان در مورد آن بحث و توافق کرده اید. هرگز کسی را تحت فشار قرار ندهید یا اجازه ندهید کسی شما را تحت فشار قرار دهد تا هر نوع رابطه جنسی داشته باشید.

مقعد ناحیه بسیار حساسی است و درست مانند هر فعالیت جدید دیگری، بهتر است آهسته شروع کنید و ببینید که آیا آن را دوست دارید یا خیر. درست مانند سایر رفتارهای جنسی، برخی افراد آن را لذت بخش می دانند و برخی افراد نه.

سکس مقعدی تفاوتی با داشتن رابطه جنسی با هر قسمت دیگر از بدن شما ندارد. شما باید برخی از اصول بهداشتی را رعایت کنید. به عنوان مثال در نظر داشه باشید که بیشتر مردم دوست ندارند با دست، آلت تناسلی یا واژن کثیف یا زمانی که واقعاً نیاز به ادرار کردن دارند، رابطه جنسی داشته باشند.

بسیاری از بیماری های مقاربتی هیچ علامتی ندارند، بنابراین اگر رابطه جنسی مقعدی دارید، باید برای بیماری های مقاربتی آزمایش دهید.

چند بار اول که رابطه مقعدی دارید، ممکن است کمی ناراحتی را تجربه کنید. با این حال، حتما در نظر بگیرید درد مداوم یا دردی که کم کم زیاد می شود، طبیعی نیست. اگر درد شدید، تیز یا حس تیر کشیدن را تجربه می کنید، ممکن است رکتوم خود را سوراخ کرده باشید. اگر بعد از 30 دقیقه درد همچنان وجود داشت، باید فوراً به پزشک مراجعه کنید.

اگر دردی که تجربه می کنید تیز نیست، بلکه مداوم است و در طول رابطه جنسی افزایش می یابد یا بیشتر از یک ناراحتی جزئی است، باید سکس خود را متوقف کنید. این نوع درد ممکن است به دلیل عدم استفاده از روان کننده کافی یا سفت شدن عضلات مقعد باشد.

برای کمک به جلوگیری از این امر، می توانید میزان استفاده از روان کننده را افزایش دهید. با این حال، همچنین مهم است که کارها را بسیار آهسته انجام دهید تا به همسرتان فرصت کافی و احساس راحتی بدهید. اگر همسر شما عصبی باشد احتمال بیشتری دارد که دچار تنش شده و درد بیشتری را تجربه کند.

هرگز چیزی را که قاعده آن بزرگتر از سرش است وارد مقعد نکنید منظور از سمت پهن تر است.  – دلیل آن این است که مقعد برخلاف واژن، در انتها بسته نمی شود و باز است. یک اسباب بازی جنسی ممکن است در مقعد گیر کرده و در روده شما قرار گیرد و به طور بالقوه باعث آسیب جدی شود. این اتفاق به احتمال زیاد در طول ارگاسم رخ می دهد، زیرا ماهیچه های شما منقبض می شوند و نوعی خلاء ایجاد می کنند و اسباب بازی را به داخل مقعد می مکند.

اگر از انگشتان خود استفاده می کنید، حتما ناخن های خود را کوتاه کرده و لبه های ناهموار را سوهان بزنید تا از پارگی آن جلوگیری کنید.

از اسباب‌بازی‌های جنسی که خیلی بزرگ هستند یا برجستگی‌هایی روی آن‌ها وجود دارد خودداری کنید، زیرا ممکن است منجر به پارگی شود.

بهترین پوزیشن ها برای رابطه مقعدی

ما با چند متخصص گفتگو کردیم و از آنها خواستیم که پیچیدگی رابطه جنسی مقعدی را برای مبتدیان از بین ببرند، و آنها ما را در مورد برخی از پوزیشن‌ها مطلع کردند که می‌تواند به شما کمک کند تا هنگام اولین رابطه راحت باشید و آن را به یک تجربه لذت‌بخش تبدیل کنید.

خود را با این نکات و مقدار زیادی روان کننده مجهز کنید، چرا که سکس مقعدی دیگر برایتان هراس آور نخواهد بود.

دختر گاوچران

در این حالت، مرد دراز می کشد و همسرش روی او می نشینید. به عنوان شریک در بالا، می توانید با حرکت به سمت بالا یا پایین در صورت لزوم، نفوذ مقعدی را آسان کنید.

این موقعیت به شما امکان می‌دهد تا سرعت و عمقی را که آلت تناسلی همسرتان در داخل شما می‌رود کنترل کنید. به یاد داشته باشید که با سرعتی مناسب پیش بروید و آرام باشید.

نکته: مطمئن شوید که شوهرتان تا زمانی که خوب آماده نشده اید شروع به فشار دادن نمی کند.

داگ استایل

این وضعیت اغلب برای سکس مقعدی مزایای عمده ای دارد. به عنوان شریک در پایین، شما می توانید شل بمانید و نفوذ را برای خود آسان کنید.

در این حالت زن در حالت زانو زدن قرار می‌گیرد و باسنش روی پاشنه‌هایش قرار می‌گیرد و زانوهایش کاملاً باز هستند. دست هایش را نیز روی تخت می گذارد.

بسیاری از متخصصان آمیزش جنسی داگ استایل را برای اولین رابطه و همچنین کسانی که ممکن است قبلا تجربه ناخوشایندی داشته اند توصیه می کنند.

رو در رو

اگر به دنبال صمیمیت بیشتر در حین رابطه هستید، این پوزیشن توصیه می شود. با نشستن روی پاهای شوهرتان شروع کنید. یک بار دیگر – به عنوان شریک در بالا، می توانید عمق نفوذ را کنترل کنید.

وضعیت استفاده از تماس چشمی و تنفس را برای ایجاد برانگیختگی و صمیمیت بیشتر تسهیل می کند.

گذاشتن پا روی شانه شوهر

اگر قرار است رابطه مقعدی داشته باشید، این پوزیشن نیز کمک خواهد کرد. در این وضعیت پاهای خود را روی شانه های شوهرتان قرار دهید. با مقدار مناسب روان کننده اجازه دهید او آرام عمل دخول را انجام دهد.

این حرکت مقعدی ممکن است برای همه کارساز نباشد چرا که بدن برخی افراد ممکن است به اندازه کافی برای این موقعیت انعطاف پذیر نباشند. برای همسرانی که انعطاف پذیر هستند  توصیه می شود کف پاهای خود را روی شانه های شوهرشان قرار دهند تا بتوانند بر اساس ترجیحات خود شدت و میزان دخول را تعیین کنند.

خوابیدن روی شکم

برای انجام سکس مقعدی از همسرتان بخواهید روی شکم بخوابد. این وضعیت به ویژه برای کسانی مناسب است که می خواهند برای اولین بار این نوع رابطه را تجربه کنند. با دراز کشیدن روی بالشی که زیر شکم قرار داده شده، آرام عمل دخول را انجام دهید.

کلام آخر

اگر به نتیجه رسیده اید که می خواهید رابطه جنسی مقعدی داشته باشید، حتما این کار را با آگاهی کامل انجام دهید تا خطرات آن را به حداقل برسانید و این رابطه را به تجربه ای لذت بخش تبدیل کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا